دانلود کلیپ سقوط هواپیما توپولوف ایران در قزوین


يك فروند هواپيماي مسافربري مسير تهران-ايروان در اطراف قزوين سقوط كرده است و تمام مسافران آن جان باخته اند.

به گزارش خبرنگار “تابناک”، مقامات نیروی انتظامی از سقوط هواپیمای توپولف به شماره پرواز 7908 که تهران را به مقصد ایروان ترک کرده بود خبر دادند.
بر اساس اخبار منتشره، هواپیمای یادشده در 12 کیلومتری جنوب قزوین بین منطقه فارسیان و جنت آباد در بخش مرکزی قزوین سقوط کرده است و تمام 168 سرنشین آن که شامل 153 نفر مسافر و 15 نفر خدمه و کادر پرواز بودند،جان داده اند.
بر پایه این گزارش، این هواپیمای توپولف که پرواز شماره7908را از مبداء تهران به مقصد ایروان در ارمنستان انجام می داد، متعلق به شرکت هواپيمايي کاسپين بوده که ساعت 11 و 33 و حدود شانزده دقیقه پس از بلند شدن از باند پروازی فرودگاه بين المللي حضرت امام خميني (ره )دچار سانحه شده و سقوط کرده است.
در همین حال مقامات انتظامی قزوین گفته اند که هواپیما تقریبا منهدم شده و اجساد مسافرین نیز در آتش سوخته اند.

دانلود در ادامه مطلب

Size KB:116
لينک دانلود مستقيم
دانلود با لينک RapidShare.Com

Advertisements

1 comment so far

 1. mehri on

  سلام به همه کسانی که این مطلب را می خوانند .. سلام به نیمای عزیز که دیگر در بین ما نیست.. سلام به عشقش آسمان آبی که در آن آرام گرفت.. نیمای عزیز ما که مهندس پرواز توپلوف 154 شرکت هواپیمایی کاسپین که از تهران عازم ایروان ارمنستان بود .. در سانحه سقوط مرگ بار چهار شنبه 24 تیر ماه 1388 به درجه شهادت در راه معشوقش رسید و جان به جان آفرین تسلیم کرد.. نیمای عزیز در آغوش آسمان به آسمان آبی پر کشید.. ما هنوز باور نمیکنیم که نیما از پیش ما رفته .. نیمای عزیز ما بی گناه و مظلومانه به دیار باقی پرکشید .. آن قدر این جوان مهربان .فداکار . با مرام .پاک ..منزه و خدا شناس بود که ما اطمینان داریم پیش حضرت دوست مقامی بزرگ همچون شهادت داره و پیش خداوند آسمانها و زمین و هر چه بین آنهاست شهید محسوب میشه.. با این که از پرکشیدن و رفتن مهندس پرواز نیما صالحی رزوه 106 روز می گذرد و خیلی دلمان برایش تنگ شده .. نیمای عزیز از پیش ما برای همیشه رفته…. ما دوست نداریم بگیم نیما صالحی کشته شده .. چون نیما اون قدر بزرک بود اون قدر کرامت و خوبی داشت که رفتنش از پیش ما شهادت به حساب میاد نه کشته شدن.. اون عشق داشت.. سرشار از محبت بود به خداوند به کسی که آسمان آبی را خلق کرده بود تا نیما هم توی اون پرواز کنه .. اون با ایمان بود .. عاشق آسمان آبی.. نیمای ما پرنده ای بود که در آغوش آسمان از قفس جسمش آزاد شد و برای همیشه پرواز کرد…
  نیما ی عزیز پروازت بلند.. به بلندای آسمان آبی بی کران.. تو همیشه برای ما زنده ای جون نام نیکت پیش ما همیشه زنده و جاویدان است…. ازتو خدا حافظی نمیکنیم .. چون یک روزی دوباره همه ما هم دیگر را میبینیم…
  دوسـتـت داریـم

  باورموت نمیشه که نیما نا آرام به آرامش ابدی رسید ………… روحش شاد و یادش جاوید

  حـمـیـد 8/8/88


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: