Adobe Photoshop CS4 v11 Micro Edition


دوستان گرامی احتمالا به خاطر داشته باشند که چندی پیش تک دانلود جزو اولین سایتهای فارسی زبان بود که نگارش کامل و خاورمیانه ای Photoshop CS4 Extended را تقدیم دوستان گرامی نمود که نسخه مزبور اکنون نیز در بخش فروشگاه موجود میباشد ولی متاسفانه حجم بسیار زیاد نرم افزار فوق محدودیتهای چندی را برای دوستان گرامی ایجاد مینماید که از آن جمله میتوان به عدم امکان دنلود با دسترسی Dial Up و نیاز به سیستمی با سخت افزار نسبتا بالا جهت نصب ، اشاره نمود .

adobe-photoshop-cs4-v11-micro-edition

از جایی که توسعه نرم افزارهای بزرگ نیازمند کار منسجم و همکاری نزدیک چند تیم برنامه نویسی با تخصصهای میباشد لذا یک چنین برنامه هایی عموما دارای ساختار Modular میباشد به این معنی که نرم افزار اصلی از ترکیب قسمتهای مختلفی به وجود آمده که هر کدام میتواند نرم افزار نسبتا مستقلی محسوب گردد . البته استفاده از این قسمتهای جداگانه برای افراد عادی کار چندان ساده نمیباشد و خصوصا بخشهای جانبی نیازمند وجود هسته اصلی نرم افزار میباشد .

نسخه فعلی فتوشاپ که بسیار کم حجم میباشد تنها هسته اصلی نرم افزار میباشد که کمک تیمهای هکر از بقیه نرم افزار جدا گردیده به صورت یک نرم افزار کاملا مستقل قابل استفاده میباشد . البته به نسبت حجم بسیار کم ( کمتر از 5% نرم افزار اصلی ) تقریبا کلیه امکانات جانبی آن نیز حذف گردیده ولی چنانکه اکثر عزیزان علاقمند به گرافیک آگاهند هسته اصلی فتوشاپ نیز به عنوان یک نرم افزار گرافیکی قدرتمند از تواناییهای بسیار برخوردار میباشد .
نرم افزار دارای Setup بسیار سریعی میباشد که تقریبا با یک کلیک کلیه مراحل نصب را به انجام میرساند و حجم اندک بخشهای مورد نیاز نیز سبب گردیده نرم افزار تقریبا بر روی سیستمهای قدیمی و با سخت افزار نه چندان سریع نیز به خوبی اجرا گردد.
به جهت حجم زیاد نرم افزار تست امنیتی فقط با دو آنتی ویروس Nod32 و Norton صورت گرفت که هر دو آنتی ویروس نرم افزار را بدون مشکل ارزیابی نمودند
برای اجرای نرم افزار تنها کافی است فایل photoshop_cs4_micro_setup.exe را اجرا فرمایید .

حجم فایل : 53 مگابایت

Advertisements
%d bloggers like this: