TakDownload Again… Again…


با سلام خدمت همه یاران گرامی
همانند زندگی ما در دنیا مادی ، حیات در Internet نیز با فراز و نشیب فراوان همراه میباشد…
گاه در اوج منزلت و خدمتگذار دوستانمان هستیم و زمانی خسته از مشکلات و ناکامی ها شرمنده همه عزیزان گرانقدر…
در کمتر از ده روز گذشته بحران دشواری را پشت سر گذاشتیم که  اینبار نیز علیرغم همه لطمه هایی که به بانک اطلاعاتی انجمن وارد گردید توانستیم آن را پشت سر گذاشته و بار دیگر در خدمت دوستان خوبمان باشیم.
چند ماه قبل به دلیل مسائل و باره سنگین قوانین آمریکایی و شکایات شرکت های مختلف خارجی از تک دانلود، مجبور به انتقال صفحات و بانک اطلاعاتی آن از سرورهای قدرتمند تک دیتا به یک سرور سنگاپوری شدیم، تا از لحاظ قانونی شرکتهای آمریکایی و اروپایی قابلیت دسترسی و به خطر انداختن سرورهای ما نشوند.

بعد از گذشت چند ماه، نزدیک به 7 روز پیش حملات مداومی از جانب هکرها بروی این سرور آغاز شد، مدیریت این سرور دست تیم تک دیتا نبود و چاره ایی جز صبر نداشتیم، تا زمانی که هکرها قابلیت دسترسی به HDD و اقدام به فرمت آن کردند!!!
چنانکه دوستان گرامی توجه کرده اند تاریخ کنونی مطالب مندرج در صفحات انجمن ، نزدیک 4 ماه به عقب بازگشته است که ناشی از استفاده از Backup قدیمی میباشد.

بنا به ضرورت پیکر بندی مجدد بسیاری از ارتباطات و دسترسی ها ، ناچار از حذف گروه VIP گردیدیم که انشالله در اولین فرصت با خدمات بهتر و امکانات بیشتر در کنار این گروه از عزیزان خواهیم بود. که در ازای ادامه دادن سرویس به این اشخاص، قابلیت استفاده از سیستم Downloader از تمامی وب سایت های فایل هاستینگ برای اشخاصی که از قبل اشتراک خریداری کرده بودند وجود خواهد داشت…

اگر مسائل قانونی آمریکا، تک دانلود را تحدید نمیکرد هیچوقت چنین مسائلی پیش نمیومد و مانند صدها سایت دیگری که از خدمات تک دیتا استفاده میکنند میتوانستیم تک دانلود را بدون هیچ مشکلی و با Backup های روزانه بالا نگه داریم…

در آخر، سعی میکنیم برای جبران این مشکلات تا مدتی (یا حتی تا همیشه) تمامی فایلها را مانند چندین سال قبل به رایگان در اختیار همه شما هموطنان عزیز قرار دهیم. این هم خدمات دیگری از سرورهای قدرتمند تک دیتاست که میتوانیم بصورت نامحدود این خدمات را در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

در خاتمه با تشکر از درک بالای همه دوست داران تک دانلود اطمینان داریم مجددا و در اندک زمانی ،  به یاری شما عزیزان شاهد سایت و انجمنی  پویا و  بسیار پربارتر خواهیم بود.

با سیستم کاری که تا چند روز آینده پیاده سازی می شود تک دانلود بار حجیمی از بازدید را مجدد به خود خواهد دید.
فقط کافیه باره دیگه دست به دست هم بدیم تا از این مشکلات سربلند بیرون بیاییم…

منتظر حضور پر رنگ تون هستیم…
یا حق

Advertisements
%d bloggers like this: