Teorex Inpaint v1.0


Teorex Inpaint نرم افزار کم حجم و هوشمند جهت حذف اتوماتیک موارد دلخواه از عکسها و تصاویر میباشد .
قبلا در معرفی نرم افزار Wire Pilot دیدیم که توسط الگوریتمی ابتکار آمیز به سهولت میتوان به یکی از موارد ضروری در امر گرافیک دست یافت و با کمی دقت و توجه اشیا ناخواسته و غیر ضروری را از تصاویر حذف نمود . ولی چنانکه عزیزان علاقمند به گرافیک توجه کرده اند این امر مستلزم اندکی آشنایی با مقدمات گرافیک و کار با نرم افزارهای گرافیکی میباشد این نرم افزار از این نظر تقریبا به همه برنامه های مشابه برتری دارد .

teorex

در نرم افزار Teorex Inpaint تنها کافی است سوژه مورد نظر خود را به کمک کادر بندی ساده و یا قلم جادویی انتخاب کرده و سپس بر روی دگمه فلش قرمز رنگ جهت حذف آن کلیک نماییم . قدرت نرم افزار ( با توجه به حجم آن ) در باز سازی هوشمندانه پس زمینه اعجاب انگیز میباشد .

بنا بر این دوستان گرامی لازم است در استفاده از این نرم افزار به این نکته توجه داشته باشند که گرچه تصاویر باز سازی شده بسیار طبیعی میباشد ولی در حقیقت به دلیل فقدان اطلاعات از پشت تصویر نباید دچار این توهم گردیم که آنچه از پشت سوژه مشاهده میگردد در واقعیت امر ، حقیقی میباشد البته در دنیای اینتزنت همواره شایعاتی در مورد نرم افزارهایی که قادر به باز سازی واقعی پشت Object های موجود در تصاویر هستند ، وجود داشته است و گرچه وجود چنین فن آوری خاصی از نظر فیزیکی ناممکن نمیباشد ولی بی تردید حتی در صورت امکان نیز حجم چنین نرم افزارها بسیار زیاد بوده و نیازمند قدرت پردازش بالا در حد سیستمهای Main و یا Super میباشند.
آخرین مورد قابل ذکر در باره استفاده از Teorex Inpaint نکته کوچکی در مورد انتخاب سوژه های مورد نظر میباشد که باید تا حد امکان کامل انتخاب گردد و همچنین مقدرای از پس زمینه را نیز شامل گردد تا نرم افزار بتواند همه نقاط مورد نیاز ، به منظور عملیات حذف و جایگزینی را شناسایی نماید
فایل کرک توسط کلیه آنتی ویروسهای معتبر ، بدون مشکل ارزیابی میگردد .

به منظور نصب نرم افزار ابتدا از پوشه Setup فایل Setup.msi را اجرا فرمایید و آنگاه ابتدا از پوشه Crack فایل Inpaint.exe را در پوشه نصب نرم افزار Replace کنید . پوشه نصب نرم افزار به صورت پیش فرض در مسیر زیر قرار گرفته است : C:Program FilesTeorexInpaint
سپس بر روی فایل register.reg کلیک نموده و مجوز وارد شدن اطلاعات به رجیستری را OK فرمایید .

حجم فایل : 588 کیلوبایت

Advertisements
%d bloggers like this: