با اضافه شدن هانيه توسلي «كيفر» از 20 مهر آغاز مي‌شود


پس از اضافه شدن امير جعفري به عنوان يكي از بازيگران اصلي پروژه سينمايي «كيفر»، «هانيه توسلي» نيز قرار داد بازي در اين فيلم را امضا كرد.«سعيد سعدي» با اعلام اين مطلب اظهار داشت: با آغاز پيش توليد كار مذاكرات براي پيوستن عوامل حرفه‌اي به اين پروژه نيز آغاز شده است كه در همين راستا، هانيه توسلي و امير جعفري به عنوان بازيگر حضورشان در «كيفر» قطعي است.
وي همچنين در خصوص عوامل فني كار نظير مدير فيلمبرداري و صدابردار خاطر نشان كرد: عصر امروز جلسه‌اي با عوامل مورد نظر داريم كه بعد از آن و در صورت رضايت بخش بودن مذاكرات تقريبا تمامي عوامل اصلي انتخاب خواهند شد.
سعدي در خاتمه اظهار داشت: ما مصمم هستيم تا «كيفر» را به بيست و هشتمين جشنواره فيلم فجر برسانيم و به همين دليل قصد داريم با پايان مرحله پيش توليد بلافاصله در 15 تا 20 مهرماه، كار را در تهران كليد بزنيم.
به گزارش فارس، تاكنون حضور مجيد معدني به عنوان مدير توليد و سهيل بيرقي به عنوان دستيار كارگردان، آتوسا قلم‌فرسايي (طراح صحنه و لباس)، سعيد ملكان (طراح چهره پردازي) و حسن حسن‌دوست (تدوين گر) در آخرين فيلم حسن فتحي قطعي شده است.
براساس اين گزارش، «كيفر» يك ملودرام اجتماعي است كه قصه‌اي شهري دارد و داستان آن تماما در شهر تهران مي‌گذرد.
«حسن فتحي» در جشنواره فيلم فجر سال گذشته با فيلم «پستچي سه بار در نمي‌زند» حضور داشت و مجموعه تلويزيوني «اشك‌ها و لبخندها» را چندي پيش روي آنتن داشت.

Advertisements

No comments yet

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: