Grammar Check Anywhere 2009


Grammar Check Anywhere از محدود نرم افزارهای کنترل متن های به تحریر درآمده به زبان انگلیسی به منظور تشخیص و اصلاح غلطهای گرامری میباشد .
تجزیه و تحلیل متنهای مرکب به اجزا قابل تطبیق با ساختارهای کاملا شناخته شده حقیقی ، از مباحث بسیار زیبای هوش مصنوعی Artificial Intelligence میباشد که تحت عنوان Natural Language Processing یا به اختصار NLP ( به معنی پردازش زبانهای طبیعی ) مورد مطالعه قرار میگیرد .
توسعه و تکوین این مبحث بسیار مهم در AI به سبب تمایل به دو دستآورد عمده از NLP میباشد که عبارتند از ترجمه ماشینی و شبیه سازی شخصیت انسان که امکان پیشرفت در هر دو گرایش ، مستلزم تشخیص جمله توسط ماشین و امکان مطابقت آن با دستورات گرامری زبان مورد مطالعه میباشد ترجمه ماشینی از زمانهای دور ، از آرزوهای بزرگ انسان به شمار میرفته است و میتواند باعث رشد علمی و فرهنگی قابل ملاحظه ای در تقابل زبان و فرهنگهای مختلف گردد . ولی شبیه سازی شخصیت انسان مبحثی کاملا جدید و در واقع آغاز آن به صورت جدی ، تنها به دهه 60 میلادی باز میگردد .

grammercheck

در مورد ارزش موارد چهار گانه شنیدن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن در زبان بگانه ، گرچه بسیاری از علاقمندان دو مورد اول یعنی مکالمه را مهمتر ارزیابی میکنند ولی لازم است خاطر نشان گردد مهارت نوشتن Writing شاید کلید طلایی موفقیت در اکثر کشورهای بیگانه محسوب گردد چرا که حتی در موارد غیر آموزشی نیز پاسخ به اکثر تقاضا ودرخواستها منوط به قابلیت نگارش صحیح آنها میباشد.

نرم افزار Grammar Check Anywhere کاملا شبیه یک ویرایشگر متن Editor طراحی گردیده است و تقریبا تمام امکانات یک ویرایشگر استاندارد نیز در آن تعبیه گردیده است . برای تشخیص جمله توسط این نرم افزار صحیح بودن املا آن ضروری میباشد بنا بر این ابتدا کلمات تشکیل دهنده متن از نظر املایی مورد بررسی قرار میگیرد وسپس در صورتی که مشکل خاصی از این نظر یافت نگردید مراحل کنترل صحت دستوری جملات آغاز میگردد.
به این منظور کلمات جدا از یکدیگر طبقه بندی گردیده و روابط بین آنها بررسی میگردد و در صورت یافت گردیدن خط محل آن با معکوس شدن رنگ نمایش داده میشود .
در نرم افزار همچنین امکاناتی نظیر لغت نامه انگلیسی به انگلیسی ، نشانه گذاری و ویرایش Edit اتوماتیک هم املا و هم گرامر پیش بینی گردیده است .
استفاده از نرم افزار نیازمند نصب پلاتفرم نت فرم ورک دو از محصولات میکروسافت میباشد .

برای نصب نرم افزار ابتدا از پوشه Setup فایل GrammarAnywhere2009Setup.exe را اجرا فرمایید سپس به منظور حذف محدودیتهای تجاری از پوشه Crack فایل Keygen_GCA.exe را اجرا کنید. سپس عدد نمایش داده شده در ویزارد اکتیو کردن نرم افزار را در Keygen کپی کرده و کد لازم برای فعال سازی نرم افزار را Generate فرمایید. فایل کرک از نظر امنیتی کنترل شده و بدون مشکل میباشد .

حجم فایل : 36 مگابایت

Advertisements
%d bloggers like this: